Мінагрополітики спільно з виробниками цукру обговорили актуальні питання цукрової галузі

У Мінагрополітики відбулася робоча зустріч першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з керівниками компаній-виробників цукру.  Про це повідомляє прес-служба відомства.
Метою зустрічі стало обговорення існуючих проблем галузі та спільний пошук оптимальних рішень для їх вирішення.

Під час зустрічі акцентувалася увага на тому, що з 1 вересня 2022 року деякі види цукру, що постачатимуться на внутрішній ринок України, мають відповідати європейським стандартам.
Згідно з планом заходів в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом Мінагрополітики імплементовано норму Директиви ЄС про якість певного виду цукру,  призначеного для харчового споживання (Директиви № 2001/111/ЕС от 20.12.2001) до законодавства України. Зокрема, вимоги зміняться для білого, полубілого та екстра білого видів цукру. Відповідно до цього, з 1 вересня 2022 року деякі види цукру, що постачатимуться на ринок, повинні відповідати європейським стандартам. 
Проект документа з директивами ЄС був зареєстрований в Міністерстві юстиції 27 листопада 2017 року. Однак цей наказ передбачає перехідний період і набере чинності 1 вересня 2022 року.
Сьогодні перед виробниками цукру стоїть завдання переоснащення заводів для відповідності європейським стандартам та вимогам. Дана реконструкція та модернізація вимагає значних ресурсів, тому обговорювалась можливість її підтримки, зокрема, шляхом пільгового кредитування. Результатом такої підтримки стане не лише розвиток цукрової галузі, а й поява нових робочих місць всією Україною.
Крім того, учасники зустрічі обговорили питання щодо виробництва і збуту біоетанолу, та можливість перегляду відповідних законодавчих норм для стимулювання цього напряму.
Також було звернено увагу на прискоренні дерегуляції цукрової галузі, а саме відміні державного регулювання - квотування і встановлення мінімальних цін.

За результатами зустрічі учасники домовились проводити регулярні консультації щодо вирішення порушених питань. 

За словами заступника міністра аграрної політики та продовольства Олени Ковальової, виробництво цукру, що відповідає європейським нормам, позитивно вплине на розширення його експорту.
 

Станом на 15 грудня 2017 року працюють 19 цукрозаводів із 46, які приступили до переробки цукросировини у поточному сезоні. Вироблено 1,9 млн тонн цукру, перероблено близько 13 млн т цукрових буряків.
Очікуване виробництво складе на рівні минулого року - в межах 2,0 млн т при потребі внутрішнього ринку у  1,5 млн тонн.

За минулий сезон цукроваріння 2016/2017 року українські підприємства переробили 13,6 мільйонів тонн цукрових буряків і виготовили близько 2 мільйонів тонн цукру, причому майже 40% продукції вирушило на експорт.

У Мінагрополітики зазначили, що за минулий маркетинговий рік (вересень 2016 року – серпень 2017 року) було експортовано 769 тисяч тонн цукру, а з початку поточного сезону (вересень-листопад 2017 року) – вже 126 тисяч тонн цукру (у вересні-листопаді 2016/2017 МР експорт склав 213 тис. т). За січень-листопад 2017 року експортовано 551 тис. т цукру або у 1,6 рази більше від експорту за січень - листопад 2016 року (було експортовано 335 тис. т).