Участь у Міжнародній Європейській конференції та виставки по біомасі в Копенгагені, Данія

З 14 по 18 травня в Копенгагені (королівство Данія) проходила 26-та Міжнародна Європейська конференція і виставка по біомасі European Biomass Conference and Exhibition або коротко EUBCE 2018.

EUBCE об'єднує одну з найбільших конференцій на тему біомаси з однією з провідних виставок для галузі, де можна побачити новітні технології. Для підприємств в області біомаси та біоенергетики це ключова подія в Європі.

 

На виставці були представлені передові світові розробки обладнання для проведення наукових досліджень в галузі біоенергетики. Особливий акцент на виставці було зроблено на лабораторне обладнання для проведення досліджень з біогазом.

 

У роботі виставки від ІБКіЦБ брали участь зав. відділом технологій вирощування біоенергетичних рослин Ганженко О.М. та зав. відділом агрохімії Іваніна В.В.

Ганженко О.М.

Іваніна В.В.

 

 

 

 

 

В рамках виставки 15 травня проводився круглий стіл, на якому відвідувачі виставки могли познайомитись з результатами виконання проекту  SEEMLA програми Горизонт 2020, співвиконавцями якого є ІБКіЦБ.

Учасники круглого столу проявили великий інтерес до результатів досліджень з вивчення можливості використання маргінальних земель для вирощування біоенергетичних рослин. Крім того 16 травня відбулась робоча зустріч учасників проекту SEEMLA, на якій було підведення підсумків 27 місяців виконання проекту та поставлено цілі, які необхідно досягнути до кінця поточного року.