Участь у заході День поля – Інновації BASF, 150 років досвіду

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків взяв участь у заході День поля – Інновації BASF, 150 років досвіду, який відбувся 26 травня на території демоцентру BASF у с. Терезине, що на  Київщині.

 

 

 

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків представляли зав. відділом гербології Я.П. Макух та зав. лабораторією інтегрованого захисту сільськогосподарських та біоенергетичних культур від бур"янів С.О. Ременюк.

 

Формат Дня поля об'єднував теоретичну, де представники компанії BASF доповіли про використання нових препаратів на посівах сільськогосподарських культур, та практичну частини, де учасники заходу мали можливість побачити результати застосування інноваційних продуктів компанії на демонстраційних ділянках. Були представлені нові високоефективні препарати по захисту посівів ріпаку, соняшнику, сої та зернових культур від бур"янів, шкідників та хвороб.

Учасники заходу змогли переконатись у ефективності інноваційних препаратів BASF у реальних польових умовах та отримати консультації.