В Інституті пройшли курси підвищення кваліфікації для науковців науково-дослідних установ мережі НААН

В Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН з 18 по 22 червня 2018 року пройшли курси підвищення кваліфікації для науковців науково-дослідних установ мережі  НААН за спеціальністю "Біоенергетика".
Курси проходили на базі відділу технологій вирощування біоенергетичних рослин, провідні вчені якого розповіли про біоенергетику, як складову частину відновлювальної енергетики, про її роль та перспективи розвитку у світі та Україні, а також поділилися своїм досвідом з вирощування міскантусу, свічграсу, верби, тополі та інших біоенергетичних рослин.
Окрім профільного відділу до роботи курсів були долучені провідні вчені Інституту в галузі гербології та біотехнології.
Відвідувачі курсів мали можливість ознайомитись із дослідженнями з біоенергетичними рослинами, які проводяться на Дослідному полігоні ІБКіЦБ у Ксаверівці-2.

Із успішним закінченням курсів підвищення кваліфікації науковців привітали депутат Верховної Ради України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Заболотний Григорій Михайлович та заступник директора з наукової роботи ІБКіЦБ, депутат Верховної Ради 6-го скликання Сінченко Віктор Миколайович.