В Інституті відбулась координаційно-методична рада

12 липня 2018 р. в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків відбулася координаційно-методична рада за участю представників установ-співвиконавців державних програм "Цукрові буряки" та "Біоенергетичні ресурси" (під головуванням заступника директора з наукової роботи – чл.-кор. НААН В.М. Сінченко). Було прослухано звіти за перше півріччя наукових керівників 22 (фундаментальних - 10 і прикладних - 12 ) завдань із 15 установ, з якими співпрацює головна організація - ІБКіЦБ.

Слухали про закладку дослідів, відповідність їх сучасним методикам, обговорювали стан сільськогосподарських культур у зв’язку з посушливим, спекотним періодом і недостатністю опадів порівняно із середніми багаторічними показниками, а також результати приймання дослідів.
Коментували звіти і співпрацю з керівниками і відповідальними виконавцями завдань їх куратори - науковці нашого Інституту. Були питання і відповіді, була дискусія навколо проблем і пошук раціональних шляхів їх усунення.
Є надія, що у кінці року результати наукових досліджень буде отримано - як цього вимагає державна програма, як цього вимагає професійна зацікавленість і відповідальність.

                Автор:  зав. сектору селекції компонентів гібридів цукрових буряків  Корнєєва М. О.