V МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИРОБНИКІВ НАСІННЯ В СНД

4-6 вересня в м. Трускавець Львівської області відбулася V Міжнародна конференція виробників насіння в СНД. В конференції прийняли участь міжнародні і національні компанії України, Росії і Білорусії, всього біля 70 учасників. Організатор конференції фірма «Сингента».

З привітальним словом виступив генеральний директор ТОВ «Сингента» Україна Гебхард Рогенхофер.
За нові підходи в роботі з клієнтами виступив голова Seed Care СНД Сингента Сільвен Новаковскі (Швейцарія). Про стан щодо заборони неонікотіноідів в ЄС та можливий вплив на насіннєвий бізнес виступив П. Шалага, менеджер по роботі з ключовими клієнтами в регіоні ЕАМЕ, Сингента АG. Про сучасні методи фітопатодіагностики насіння та шляхи вибирання оптимального протравника виступила к.б.н. Я. Шеремет, керівник групи технічного сервісу фірми «Сингента» (Україна).
Від Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН виступив доктор с.-г. наук, професор В. Доронін з питання «Обробка насіння – екологічно безпечний і ефективний спосіб захисту насіння цукрових буряків». По результатах феромоніторінга по території України виступив В. Лагерь (Україна), а по території Росії – виступили кандидати б. н. Д. Кольбін і Н. Полякова (Росія), спеціалісти фірми Сингента по технічні підтримці обробки насіння.
Огляд існуючої та майбутньої реєстрації протруювачів від фірми «Сингента» зробив О. Астраханцев, менеджер з ключовими клієнтами в СНД (Сингента, Україна). О. Беліцкий, менеджер SC Lab. доповів результати роботи і сервіс для насіннєвих компаній SC лабораторії.
З презентаціями по машинах для обробки насіння виступили представники фірм: Willy Niklas (Німеччина) та & Stara (Бразилія), Petkus (Німеччина), Cimbria (Данія).