ВЧЕНА РАДА «ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-НАВЧАЛЬНОГО КОНСОРЦІУМУ»

8 листопада відбулась перша Вчена рада «Всеукраїнського науково-навчального консорціуму» у Вінницькому національному аграрному університеті за участі членів колективу Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків. Прозвітували про діяльність Консорціуму за вересень-жовтень, затвердили положення про навчальну та наукову діяльність, обговорили положення про фінансово-економічну діяльність, основні напрямки навчально-наукової діяльності, окреслили перспективний план розвитку Консорціуму.

Напередодні представники колективу Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків відвідали провідні кафедри та ознайомились з навчально-науковою і матеріальною базою Вінницького національного аграрного університету.
Після Вченої ради відбулося освячення накупольних хрестів та дзвонів для храму Трьох Святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоуста, що будується на території навчального закладу. На чин освячення завітали керівники області – заступник голови Вінницької ОДА Любов Спірідонова, голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк, керівники районів, депутати, ректори вузів Вінниці, директори коледжів Вінницького аграрного, священнослужителі, мешканці мікрорайону Пирогово, студенти та викладачі, а також представники Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків НААН, з яким Вінницький НАУ недавно об”єднався у «Всеукраїнський науково-навчальний Консорціум».