ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «РОЗВИТОК ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ТА КООРДИНАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В УМОВАХ ВИЗНАЧЕНИХ ПРІОРИТЕТІВ МІЖНАРОДНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ»

Представники Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків (ІБКіЦБ) лабораторії економіки, маркетингу, інтелектуальної власності та інновацій Бондар В.С., Панасюк Б.Я. і Фурса А.В. взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Розвиток зовнішньоекономічної діяльності в аграрному секторі та координація наукових досліджень в умовах визначених пріоритетів міжнародної інтеграції», що відбувся 13 листопада 2013 року на базі Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" НААН.

Учасники круглого столу в цілому обговорили наступні принципові питання: про можливості експорту української аграрної продукції на світові ринки, найперше, в країни, що розвиваються; негативи, пов’язані з імпортом окремих видів продукції в Україну; про розширення тенденції до створення регіональних інтегрованих об’єднань науки і виробництва; про створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі «Україна-ЄС»; про поглиблення наукових досліджень у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Учасники обговорення прийняли рішення звернутися до Всеукраїнського конгресу економістів з пропозицією створити в межах Конгресу секцію «Зовнішньоекономічна діяльність в аграрному секторі» та запропонувати ряд кандидатів до її складу.