125 РОКІВ УЛАДОВО-ЛЮЛИНЕЦЬКОЇ ДОСЛІДНО-СЕЛЕКЦІЙНОЇ СТАНЦІЇ

25 червня 2013 р. в: с. Уладівське (Калинівський район, Вінницька область), на базі Уладово-Люлинецької дослідно-селекційної станції, відбулася наукова конференція «Селекція і технологія вирощування цукрових буряків та інших сільськогосподарських культур: проблеми, досягнення, перспективи», присвячена 125-річчю з дня заснування УЛДСС.
На конференції, що проходила в урочистій і водночас діловій атмосфері, проголошувалися не тільки притаманні таким подіям піднесені слова, а й було всебічно проаналізовано підсумки роботи станції за роки її існування, намічено шляхи подальшого інноваційного розвитку аграрної науки в сучасних умовах.
У конференції взяли участь: працівники УЛДСС та інших дослідно-селекційних станцій мережі Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН, зарубіжні гості, викладачі вищих навчальних закладів, науковці, аспіранти науково-дослідних установ.
З привітальним словом виступили: Петриченко Василь Флорович – президент НААН; Поліщук Валентин Сергійович - заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації; Поліщук Василь Кіндратович – голова Калинівської районної державної адміністрації; Балабанова Галина Іванівна – головний редактор журналу «Сахарная свекла» м. Москва, Роїк М.В. – директор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН. 
В рамках конференції відбулася також презентація приуроченої до 125-річчя Уладово-Люлинецької дослідно-селекційної станції монографії "Роки випробувань і звершень". 
Закінчилось свято не тільки підведенням підсумків, та нагородженням почесними грамотами, цінними подарунками, а й прекрасним концертом якому були раді гості, працівники станції та мешканці села.