Кадри вирішують … .

«Кадри вирішують все…». Цей лозунг недалекого минулого актуальний і в сьогоденному житті. В ДП ДГ «Ім. 9 січня» системи Інституту, яке в останні роки значно знизило свої економічні показники, було повністю змінено основні кадри менеджерів: директора, заступника директора, головного бухгалтера, головного інженера.

Нова команда активно взялася за роботу і успішно провела весняно-польову компанію. Вирощено гарний врожай ранніх зернових, що дозволяє із впевненістю дивитись в завтрашній день. Почалось збирання соняшника, який теж, завдячуючи використанню грамотних технологічних прийомів, дасть гарні результати. Йде посів озимого ріпаку, що дозволить мати господарству найперші кошти від врожаю вже в липні наступного року. Заплановано в декілька разів збільшити ділянки гібридизації кукурудзи та соняшника. Оновлюється сортовий склад озимих культур. Відновлюється вирощування насіння цукрових буряків. Налагоджується експорт наукоємної продукції.

До виробничих процесів залучена сучасна високопродуктивна техніка, що дозволяє в оптимальні терміни проводити всі роботи. Як приклад, на тваринницькій фермі передбачається замінити зразу три трактори на один транспортний механізм. Ведуться активні будівельні роботи з відновлення тваринницької ферми.

Господарство вже заготовило 2000 т силосу і 350 т сіна. Наявна кормова база дає можливість збільшити і покращити існуюче поголів’я. В найближчі дні буде завезено 50 високопродуктивних нетелів. Проведена значна робота щодо підвищення рівня продуктивності існуючого стада. Так, на 50% збільшились середньодобові надої молока і на 40% приріст худоби.

В господарстві йде активне скорочення непродуктивних виробничих витрат, переведення автотранспорту на скраплений газ. Всі ці заходи дозволили  в два рази підняти заробітну плату працівникам, а також кожному працюючому видано по 0,5 т зерна за собівартістю. Люди з натхненням і впевненістю дивляться в завтрашній день.