Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків відвідали колеги з Бранденбурзького технічного університету (Котбус, Німеччина)

11-14 вересня 2016 року Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків відвідали колеги з Бранденбурзького технічного університету (Котбус, Німеччина)

Бранденбурзький технічний університет та Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків проводять спільні наукові дослідження за міжнародним проектом SEEMLA «Стале вирощування біомаси на маргінальних землях в Європі), який виконується в рамках програми Горизонт 2020.

Під час візиту іноземні партнери познайомились з основними фундаментальними та прикладними дослідженнями, які виконуються в ІБКіЦБ, оглянули експериментальні та демонстраційні ділянки біоенергетичних культур на Веселоподільській та Ялтушківській дослідно-селекційних станціях. Саме ці дві станції були обрані для реалізації пілотних ділянок біоенергетичних рослин, передбачених проектом SEEMLA.

Німецькі фахівці оглянули запропоновані для пілотних проектів земельні ділянки та відібрали ґрунтові зразки для проведення їх агрохімічних аналізів.