Вебінари від компанії Clarivate Analytics в Україні

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Компанія запрошує 26- 28 листопада на серію вебінарів українською «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки»

Всі вебінари починаються о 16:15 за київським часом. Інколи при реєстрації, в залежності від налаштувань вашого браузера, початок може відображатися о 17:15 GMT+3, або за іншим часовим поясом, що відповідатиме 16:15 GMT+2 – київського часу. Маєте можливість обрати вебінар, що зацікавив або прослухати серію*. Відповіді на запитання, залишені під час реєстрації, буде надано протягом відповідного вебінару.
26 листопада, вівторок 16:15
Тема: Пошук та аналіз наукової літератури на платформі WebofScience
Тези: Бази даних на платформі WebofScience. Принцип відбору та індексації матеріалів. Алгоритм пошуку літератури за темою досліджень. Використання операторів пошуку, символів скорочення та заміни, панелі уточнення результатів. Визначення лідерів галузі, основних видань, безкоштовних та відкритого доступу, якими грантами підтримувалися дослідження. Аналіз та збереження отриманих даних Можливості EndNoteon-line для створення колекції статей вченого. 
Реєстрація: http://bit.ly/2oJyhKv

27 листопада, середа 16:15
Тема: Публікаційна стратегія науковця
Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання: технічні та наукові. Публікаційний процес. Підбір видання для публікації. Бізнес моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Оформлення публікації за форматом обраного видання Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у WebofScience. Оновлений MasterJournalList та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання
Реєстрація: http://bit.ly/2PKSmuW

28 листопада, четвер 16:15
Тема: Наукова діяльність установи.
Тези: Пошук та аналіз публікацій установи на платформі WebofScience. Основні наукометричні показники. Порівняння ефективності співпраці за допомогою InCites. Складнощі що виникають при пошуку здобутків установи, причини та наслідки. Підготовка матеріалів для створення та корегування поєднаного профілю установи Organization-enhancedprofile. 
Реєстрація: http://bit.ly/325ptw4

Російською мовою - з 18 листопада три серії в т.ч. з академічного письма з кількома повторами вебінарів
Детальний розклад за посиланням, Зверніть увагу на оновлену другу серію: https://clarivate.ru/webinars
Англійською та іншими мовами (без сертифікатів)  http://clarivate.libcal.com/calendar/wos-incites-training/?cid=5499&t=d&d=0000-00-00&cal=5499

По реєстрації Ви отримаєте повідомлення з посиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку и налаштувати звук. Можливо підключатися з смартфонів, планшетів, ноутбуків. Операційна система ХР не підтримується, необхідно щоб було встановлено останні версії браузерів. 

*Отримання сертифікату учасника передбачено лише тим хто прослухав не менше 90% часу кожного з 3 вебінарів обраної серії, ідентифікація відбувається за вказаною, під час реєстрації електронною поштою