Публікації

Методологія використання інноваційних цифрових технологій у селекції рослин. Теорія і практика.

Вийшли друком науково-методичні рекомендації Роїка М.В., Чернуського В.В. "Методологія використання інноваційних цифрових технологій у селекції рослин". Теорія і практика.

Екологобезпечна біоадаптивна технологія вирощування буряків цукрових (рекомендації)

Розроблено та видано Методичні рекомендації з екологобезпечної біоадаптивної технології вирощування буряків цукрових.
В рекомендаціях містяться основні вимоги щодо виконання технологічних операцій, а також типові технологічні карти для рівнів урожайності 50, 60 і 70 т/га, в яких враховані нові і удосконалені елементи технології. Рекомендації направлені на підвищення продуктивності, зменшення витрат та хімічного навантаження на ґрунт та довкілля за рахунок агротехнічних заходів з використанням нових сучасних технічних засобів та біопрепаратів.

Методологічні принципи скринінгу закріплювачів стерильності і запилювачів для селекції високоадаптивних гібридів цукрових буряків

Розроблено і видано Методичні рекомендації «Методологічні принципи скринінгу закріплювачів стерильності і запилювачів для селекції високоадаптивних гібридів цукрових буряків»

Методичні рекомендації з технології вирощування та переробляння буряків цукрових як сировини для виробництва біогазу

Розроблено і видано Методичні рекомендації з технології вирощування та переробляння буряків цукрових як сировини для виробництва біогазу.

Методичні рекомендації з використання технічних засобів під час вирощування міскантусу гігантського

За результатами досліджень, проведеними впродовж 2016-2020 рр. згідно завдання 16.00.03.03.Ф. Розробити агроекологічні основи механізованих технологій вирощування високопродуктивних багаторічних злакових культур (міскантусу, проса прутоподібного) для виробництва біопалива.

Методичні рекомендації з технології вирощування енергетичних плантацій верби та тополі

Розроблено і видано  Методичні рекомендації з технології вирощування енергетичних плантацій верби та тополі
Викладено основні підходи до технології вирощування та збирання енергетичної біомаси верби і тополі.
Виконання всіх елементів агротехніки вирощування деревної енергетичної біомаси, передбачених цими рекомендаціями, забезпечить отримання стабільно високих урожаїв біомаси необхідної якості.

Методичні рекомендації з вирощування сорго зернового як сировини для харчової промисловості та виробництва біопалива

За результатами досліджень, проведеними впродовж 2016-2020 рр. згідно завдання 16.00.02.03.Ф. Розробити методичні основи та здійснити порівняльну оцінку енергетичного потенціалу зернового сорго як сировини для виробництва біопалива. (РК 0116U002198) в ІБКіЦБ НААН розроблено і видано Методичні рекомендації з вирощування сорго зернового як сировини для харчової промисловості та виробництва біопалива (ISBN 978-617-8007-02-7).

Сторінки