Публікації

Методологічні принципи скринінгу закріплювачів стерильності і запилювачів для селекції високоадаптивних гібридів цукрових буряків

Розроблено і видано Методичні рекомендації «Методологічні принципи скринінгу закріплювачів стерильності і запилювачів для селекції високоадаптивних гібридів цукрових буряків»

Методичні рекомендації з технології вирощування та переробляння буряків цукрових як сировини для виробництва біогазу

Розроблено і видано Методичні рекомендації з технології вирощування та переробляння буряків цукрових як сировини для виробництва біогазу.

Методичні рекомендації з використання технічних засобів під час вирощування міскантусу гігантського

За результатами досліджень, проведеними впродовж 2016-2020 рр. згідно завдання 16.00.03.03.Ф. Розробити агроекологічні основи механізованих технологій вирощування високопродуктивних багаторічних злакових культур (міскантусу, проса прутоподібного) для виробництва біопалива.

Методичні рекомендації з технології вирощування енергетичних плантацій верби та тополі

Розроблено і видано  Методичні рекомендації з технології вирощування енергетичних плантацій верби та тополі
Викладено основні підходи до технології вирощування та збирання енергетичної біомаси верби і тополі.
Виконання всіх елементів агротехніки вирощування деревної енергетичної біомаси, передбачених цими рекомендаціями, забезпечить отримання стабільно високих урожаїв біомаси необхідної якості.

Методичні рекомендації з вирощування сорго зернового як сировини для харчової промисловості та виробництва біопалива

За результатами досліджень, проведеними впродовж 2016-2020 рр. згідно завдання 16.00.02.03.Ф. Розробити методичні основи та здійснити порівняльну оцінку енергетичного потенціалу зернового сорго як сировини для виробництва біопалива. (РК 0116U002198) в ІБКіЦБ НААН розроблено і видано Методичні рекомендації з вирощування сорго зернового як сировини для харчової промисловості та виробництва біопалива (ISBN 978-617-8007-02-7).

Науково-методичні рекомендації щодо контролювання шкідників у посівах і посадках біоенергетичних культур

Розроблено і видано науково-методичні рекомендації щодо контролювання шкідників у посівах і посадках біоенергетичних культур у різних грунтово-кліматичних зонах.

Рекомендації з технології вирощування та використання павловнії в умовах Лісостепу України

Чергове видання науковців Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України та Держенегоефективності про технологію вирощування павловнії.

Сторінки