Виставки

ДП ДГ «Шевченківське» ІБКіЦБ спільно з НААН України провело виставку-ярмарок на честь Дня фермерів

20 вересня  2018 р. на базі ДП ДГ «Шевченківське» була проведена виставка-ярмарок племінного та селекційного матеріалу дослідних господарств НААН України. У заході взяли участь представники НААН та Мінагрополітики.

Джерело фото: Kurkul.com

 

Участь у ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО-2018"

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН бере участь у роботі ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018», яка відбувається з 6 по 9 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, пр.-т Акад. Глушкова, 1).

Участь у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО-2017"

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків приймає участь у XXIX Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО-2017", яка проходить 7-10 червня на території Національного комплексу "Експоцентр України".

На експозиції Інституту представлені результати наукових досліджень з вивчення біоенергетичних культур і цукрових буряків та технології їх вирощування.

Інститут показав свої наукові здобутки на Всеукраїнському дні поля 2015

24 червня 2015 р. на базі УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого (смт Дослідницьке, Васильківського району, Київської області) відбувся Всеукраїнський день поля 2015.
Мета заходу: поширення новітніх техніко-технологічних рішень в агропромисловому комплексі України та залучення сільгосптоваровиробників до широкого використання сучасної техніки і технологій.

Всеукраїнський день поля 2015

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків бере участь у Дні поля, який відбудеться 24 червня 2015 р. в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Мета заходу: поширення новітніх техніко-технологічних рішень в агропромисловому комплексі України та залучення сільгосптоваровиробників до широкого використання сучасної техніки і технологій.

Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2015»

АГРО-2015

З 3 по 6 червня 2015 року Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків візьме участь  у ХХVІІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2015», яка відбудеться у Національному комплексі «Експоцентр України», за адресою проспект Академіка Глушкова, 1.

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків представить свою експозицію біоенергетичних культур та продукції з них, а також найсучасніші наукові розробки у галузі біоенергетичних культур та буряківництва.