Участь у ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО-2018"

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН бере участь у роботі ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018», яка відбувається з 6 по 9 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, пр.-т Акад. Глушкова, 1).

На експозиції представлені матеріали щодо науково-технологічного забезпечення галузей біоенергетики та буряківництва України. Фахові видання, методичні рекомендації, монографії та інші довідкові матеріали з технологій вирощування цукрових буряків та біоенергетичних культур.
Можна ознайомитись з конкурентоспроможними, високопродуктивними, стійкими до комплексу біотичних і абіотичних факторів гібридами цукрових буряків, сортами та гібридами міскантусу (Miscanthus), світчграсу (Panicum), енергетичної верби (Sálix), зернових, зернобобових, круп’яних культур та стевії медової селекції Інституту.
Активно розповсюджуються матеріали щодо участі Інституту у міжнародних науково-дослідних проектах, зокрема: «Marginal lands for Growing Industrial Crops: Turning a burden into an opportunity» "MAGIC".

Інститут представляє концепцію «цифрового поля» з вирощування сільськогосподарських культур. Зокрема, спільно з Інститутом кібернетики ім. В.М. Глушкова розроблена бездротова сенсорна мережа експрес-діагностики стану рослин Floratest. Демонструється відеоматеріал практичного використання безпілотних літальних апаратів для моніторингу стану посівів усіх сільськогосподарських культур. Відпрацьовані шляхи об’єднання БПЛА та наземних датчиків в єдину систему прийняття оперативних рішень в режимі он-лайн.
У рамках програми виставки Інститут проводить семінар «Енергетична автономізація агропромислового сектора на основі відновлювальних джерел енергії», який відбудеться 8 червня у конференц-залі № 3 (павільйон № 8).  
Початок роботи семінару о 11:30.

 

Семінар «Енергетична автономізація агропромислового сектора на основі відновлювальних джерел енергії»

11:30-12:30 Конференц Зала 1 (павільйон №8)

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

11:30 -11:35  Відкриття семінару (Сінченко В.М., д.с.-г.н., член-кореспондент НААН, заступник директора з наукової роботи ІБКіЦБ)
11:35 – 11:50 Наукове забезпечення енергетичної автономізації агропромислового виробництва на основі використання біопалива (Ганженко О.М., к.т.н., зав.відділом)
11:50 – 12:00 Сучасні технології та практичні аспекти переробляння і використання біоенергетичних рослин (Гументик М.Я., к.с.-г.н., зав.лабораторії)
12:00 – 12:10 Створення вітчизняних сортів та гібридів біоенергетичних культур адаптованих до ґрунтово-кліматичних умов України (Фучило Я.Д., д.с.-г.н., професор, гол.наук.співроб. ІБКіЦБ)
12:10 – 12:20 Енергетичні кооперативи в Україні (Бунецький В.О., громадська спілка «Пелетна асоціація України»)
12:20 – 12:30 Правове забезпечення розвитку біоенергетики в сільських територіях (Коcтюченко О., адвокат «Соколовський і Партнери»)
Підведення підсумків