Всеукраїнський день поля 2015

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків бере участь у Дні поля, який відбудеться 24 червня 2015 р. в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Мета заходу: поширення новітніх техніко-технологічних рішень в агропромисловому комплексі України та залучення сільгосптоваровиробників до широкого використання сучасної техніки і технологій.

Учасники: представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, відповідальні працівники Мінагрополітики України, НААН України, керівники підвідомчих організацій, Укргідрометцентру, заступники полів з питань АПК та директори департаментів агропромислового розвитку облдержадміністрацій, керівники територіальних органів Держсільгоспінспекції, регіональних центрів наукового забезпечення АПВ НААН України, керівники сільськогосподарських підприємств, фермери, громадські організації, засоби масової інформації.
В програмі заходу передбачено ознайомлення  з перспективними сортами та гібридами сільськогосподарських культур з 12-30 до 14-00 на дослідному полігоні НААН України, що розташований на базі ДПДГ «Саливонківське» (с. Ксаверівка 2) Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків.