Конференції

Двадцять дев’ята міжнародна конференція «Підсумки виконання програми "БЕТАІНТЕРКРОС"»

16 лютого 2024 року в Інституті біоенергетичних культур та цукрових буряків відбулась 29-та Міжнародна конференція «Підсумки виконання програми "БЕТАІНТЕРКРОС"». Було підведено підсумки по завершеному 29-му циклу програми "БЕТАІНТЕРКРОС" [21-22-23] та визначено кращі гібриди цукрових буряків для передачі в Державне сортовипробування 2024 року.

Відбулась 13-та науково-практична конференція «Гербологія в сучасному екологічно безпечному землеробстві»

15 березня в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків відбулася 13-та науково-практична  оnline-конференція «Гербологія в сучасному екологічно безпечному землеробстві», присвячена пам’яті видатного вченого герболога Іващенка Олександра Олексійовича (1949-2021).

Відбудеться 13-а науково-практична конференція «Гербологія в сучасному екологічно безпечному землеробстві»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків запрошує Вас взяти участь у роботі 13-ї науково-практичної конференції «Гербологія в сучасному екологічно безпечному землеробстві», присвячена пам’яті видатного вченого герболога ІВАЩЕНКА Олександра Олексійовича

 

Двадцять восьма Міжнародна конференція «Підсумки виконання програми "БЕТАІНТЕРКРОС"»

В Інституті біоенергетичних культур та цукрових буряків 7 лютого 2023року відбулась 28-та Міжнародна конференція провідних селекціонерів ІБКіЦБ та його мережі. Було підведено підсумки по завершеному 28-му циклу програми "БЕТАІНТЕРКРОС" [20-21-22] та визначено кращі гібриди цукрових буряків для передачі в Державне сортовипробування 2023 року.

Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи фітоімунітету в селекції рослин»

10 листопада в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків відбулася Всеукраїнська науково-практична оnline-конференція «Проблеми і перспективи фітоімунітету в селекції рослин», присвячена 125-річчю з дня народження видатного вченого фітопатолога та селекціонера-імунолога, заслуженого діяча науки і техніки України Шевченка Василя Миколайовича (1897-1981).

Запрошення на нараду Webex: Всеукраїнська науково-практична online-конференція «Проблеми і перспективи фітоімунітету в селекції рослин»

10 листопада 2022 р. о 10-00 відбудеться Всеукраїнська науково-практична online-конференція  «Проблеми і перспективи розвитку фітоімунітету в селекції рослин», присвячену 125-річчю з дня народження видатного вченого фітопатолога та селекціонера-імунолога ШЕВЧЕНКА Василя Миколайовича. Програма конференції

Доступ:
https://bioenergy2.webex.com/bioenergy2-ru/j.php?MTID=m3bdeea1fd77c0e5cc...
Номер (код доступу): 27415603895
Пароль: bXkMp5i5MB6 (29567545 з відеосистем)

Відбудеться Всеукраїнська науково-практична оnline-конференція «Проблеми і перспективи розвитку фітоімунітету в селекції рослин»

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної online-конференції «Проблеми і перспективи розвитку фітоімунітету в селекції рослин», присвячену 125-річчю з дня народження видатного вченого фітопатолога та селекціонера-імунолога ШЕВЧЕНКА Василя Миколайовича,
що відбудеться 10 листопада 2022 р.

Двадцять п’ята Міжнародна конференція «Підсумки виконання програми "БЕТАІНТЕРКРОС"»

В Інституті біоенергетичних культур та цукрових буряків 17 грудня 2019 року відбулась 25-та Міжнародна конференція з питання: Підсумки виконання програми "БЕТАІНТЕРКРОС" в 2019 р. та визначення кращих гібридів цукрових буряків для передачі в Державне сортовипробування 2020 року.

Сторінки