Семінар «Стале вирощування біоенергетичних культур на малопродуктивних землях України»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі в роботі семінару «СТАЛЕ ВИРОЩУВАННЯ БІОЕНЕРГЕТИЧНИХ КУЛЬТУР НА МАЛОПРОДУКТИВНИХ ЗЕМЛЯХ УКРАЇНИ»,  
який буде організовано Інститутом біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН в рамках проекту SEEMLA  програми Горизонт 2020.

Семінар буде проведено за участі європейських партнерів, науковців ІБКіЦБ та Ялтушківської ДСС.  
Програмою семінару передбачено ознайомлення з європейським досвідом використання малопродуктивних та деградованих земель для вирощування багаторічних енергетичних культур.

Учасникам семінару буде продемонстровано пілотний майданчик з вирощування верби та міскантусу, переробляння вирощеної біомаси на щепу та її використання для обігріву наукових корпусів та тепличного комплексу Ялтушківської ДСС.

Семінар відбудеться 06 листопада 2018 року на базі Ялтушківської дослідно-селекційної станції ІБКіЦБ за адресою: Вінницька обл., Барський р-н, с. Черешневе, вул. Селекційна, буд.4.

Для реєстрації на семінар необхідно надіслати листа на адресу: ganzhenko74@gmail.com, в якому необхідно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, організацію, посаду, E-mail та контактний телефон.

Для зареєстрованих учасників семінару заплановано безкоштовний трансфер з Києва (автобус відправляється 06 листопада 2018 року о 07:00 від першого корпусу ІБКіЦБ за адресою: вул. Клінічна, 25.
Орієнтовний час повернення до Києва 21:00 цього ж дня)

Приєднані файли: 
ДолученняРозмір
Програма семінару271.61 КБ