Підготовлено науково-методичне видання «Методологія дослідження енергетичних плантацій верб і тополь»

Науковцями Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН підготовлено науково-методичне видання «Методологія дослідження енергетичних плантацій верб i тополь»
 
У видані представлено особливості проведення науково-дослідних робіт в енергетичних плантаціях верби і тополі, розглянуто питання методології закладання польових дослідів з деревними біоенергетичними культурами. Наведені біологічні та екологічні особливості верб і тополь, особливості створення та експлуатації їх енергетичних плантацій. Запропоновано методики фенологічних спостережень, визначення біометричних показників рослин, інтенсивності проходження фізіологічних процесів у листках, дослідження кореневих систем, мікроклімату і ґрунтів енергетичних плантацій, методики розрахунку енергетичної та економічної ефективності вирощування деревної енергетичної сировини.
Ця книга може бути корисною для спеціалістів сільського, лісового господарства та енергетики, науковців, викладачів, аспірантів і студентів навчальних закладів аграрного, лісогосподарського та екологічного спрямування.
Приєднані файли: 
ДолученняРозмір
PDF icon МЕТОДОЛОГІЯ коротко1.3 МБ