Селекційні досягнення наукових установ НААН України

8 вересня на базі виставково-інноваційного центру НААН в с. Ксаверівка -2, ДПДГ "Саливонківське", що входить в мережу Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН, відбулося виїзне засідання Президії НААН України.

У заході взяли участь члени Президії НААН, директори та провідні вчені наукових установ НААН, керівники департаментів агропромислового комплексу та розвитку сільських територій.

Інфозахід щодо запуску конкурсного відбору проектів (Горизонт 2020)

 
Інформаційно-комунікаційний захід щодо запуску конкурсного відбору проектів, у рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій "Горизонт 2020"
Міністерство освіти і науки України запрошує заклади вищої освіти взяти участь в інформаційно-комунікаційному заході щодо запуску конкурсного відбору проектів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов'язань України у рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та іновацій "Горизонт 2020" (далі - конкурс). 
Захід відбудеться 21 вересня 2021 року о 10:00 у форматі онлайн на платформі Microsoft Teams за посиланням.
Детальніше про конкурс можна ознайомитися на офіційній сторінці МОН за посиланням.
Для підтвердження участі просимо заповнити коротку реєстраційну форму за посиланням.
 

Пам’ятаємо!

16 серпня 2021 р. на 92-му році пішов з життя відомий вчений – селекціонер Геннадій Васильович Красовський.

Підсумки агрофоруму «Українські крупи: гречка та просо» - створення першого кластеру

Учасники агрофоруму «Українські крупи: гречка та просо», що проходив в польових умовах на Виставково-інноваційному центрі НААН, звернули увагу на той факт, що за останні роки різко скоротились посівні площі під гречкою і просом, а Україна з експортера круп стала імпортно залежною країною. Причин цієї ситуації є декілька, але ключовою, за думкою учасників агрофоруму, є відсутність збалансової політики між виробниками зерна, його переробниками, торгівлею, споживачами та державою.

Некролог

З глибоким сумом ми сприйняли звістку про передчасну смерть КАЛЮЖНОЇ ЕМІЛІЇ АЛОЗІІВНИ. Пішла з життя відомий вчений - селекціонер, автор багатьох сортів гороху і наукових публікацій з проблем селекції, чесна і благородна людина. Знаємо, що саме такою її пам’ятатиме родина, колеги, численні друзі та знайомі. Це гірка непоправна втрата для  всіх, хто особисто знав пані Емілію. Висловлюємо глибоке співчуття родині та колегам з приводу тяжкої втрати. Світла пам’ять про Емілію Алозіівну залишиться у наших серцях.
Співчуття у зв’язку зі смертю від колективу Інституту.

Сторінки