Відбудеться 13-а науково-практична конференція «Гербологія в сучасному екологічно безпечному землеробстві»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків запрошує Вас взяти участь у роботі 13-ї науково-практичної конференції «Гербологія в сучасному екологічно безпечному землеробстві», присвячена пам’яті видатного вченого герболога ІВАЩЕНКА Олександра Олексійовича

 

Епігенетика і селекція рослин: наукова доповідь Миколи Роїка

Участь науковців у роботі засідання Українсько-латвійської ділової ради

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) 30 листопада 2022 року у форматі онлайн провів чергове засідання Українсько-латвійської ділової ради. Під час заходу були розглянуті нагальні питання участі Латвії у проектах відбудови інфраструктури України, створення умов у Латвії для можливої релокації українських підприємств, змушених покинути Україну через війну. Також обговорювались перспективні довготривалі проекти співпраці в галузях транспорту, логістики, охорони здоров’я та ін.

Нові гібриди буряків цукрових як сировина для виробництва біопалива, а саме біоетанолу

З одного гектару енергетичних буряків цукрових (за урожайності 60 т/га) можна отримати понад 4,3 т біоетанолу. Найбільш ефективною цукроносною культурою для виробництва біоетанолу в умовах помірного клімату є буряки цукрові, які відзначаються високим потенціалом продуктивності. З одного гектару енергетичних буряків цукрових (за урожайності 60 т/га) можна отримати понад 4,3 т біоетанолу.

Аналіз реалізації насіння озимих культур під урожай 2023 року

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків та мережа його дослідних станцій і господарств проводить селекційно-насінницьку роботу по створенню та вирощуванню сортів і гібридів сільськогосподарських культур. Щорічно вирощується і реалізується насіння високих репродукцій сортів і гібридів.

Вітаємо!

Вітаємо!

Дригу Вікторію Вікторівну, к. с.-г. наук, старшого наукового співробітника лабораторії насіннєзнавства, насінництва та розсадництва з призначенням державної іменної стипендії імені Назарія Войтовича на 2023 рік за значні успіхи в науковій роботі. Відповідний наказ опубліковано на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.
Наказ МОН № 1047 від 18 листопада 2022 р. «Про призначення державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні на 2023 рік».
Бажаємо Вікторії нових професійних здобутків та реалізації усіх наукових проєктів!

Біоенергетика може дати друге життя цукровому буряку в Україні — науковець

Біоенергетика може дати друге життя цукровому буряку в Україні Про це в коментарі SuperAgronom.com розповів Олександр Ганженко, завідувач відділу технологій вирощування біоенергетичних культур Інституту біоенергетичних культур і цукрових бурякі

Сторінки