АЛЬТЕРНАТИВНА І ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА: ТЕХНОЛОГІЇ, ОБЛАДНАННЯ, ПРАКТИКА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ ТА ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ

3 жовтня 2012 р. в м. Львів відбулася 5-Міжнародна конференція „Альтернативна і відновлювальна енергетика: технології, обладнання, практика їх використання та проекти розвитку"

Мета конференції полягала у наданні об’єктивної інформації про економічну ефективність пропонованих технологій альтернативної і відновлювальної енергетики та їх технічну досконалість.
Організатори конференції: НДО Агенція європейських Інновацій (www.facebook.com/InnoEU.UA) Львівський центр науки, інновацій та інформатизації (http://cstei.lviv.ua) Конференція проводилась за організаційної допомоги АТ "Гал ЕКСПО" (http://www.galexpo.com.ua) та у партнерстві з Підкарпатським кластером відновлювальної енергетики (Польща) (www.energia.rzeszow.pl)
В конференції прийняли участь більше 70 учасників з різних регіонів України. У програмі конференції було представлено 14 доповідей. З доповіддю про перспективні енергетичні культури для виробництва біопалива виступив Михайло Гументик, зав. лабораторії вирощування та переробляння біоенергетичних культур для виробництва біопалива Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України.