Біоенергетика для сільських територій

27 жовтня 2017р. завідувач лабораторії технологій вирощування біоенергетичних культур Гументик М.Я. брав участь у Форумі «Регіональний економічний розвиток в умовах децентралізації: можливості та виклики» з доповіддю "Біоенергетика для сільських територій". Форум відбувався у м. Вінниця.

Мета форуму: підтримка роботи місцевих громад у забезпеченні місцевого та регіонального розвитку, обмін досвідом, напрацювання спільних завдань.

Участь у форумі взяли представники обласної влади та громадськості, керівники об’єднаних громад, представники парламенту, міністерств, неурядових організацій, міжнародних проектів технічної допомоги, народні депутати України.

Під час пленарних дискусій учасники форуму аналізували проблеми, перспективи та шляхи впровадження децентралізації в Україні та на Вінниччині, зокрема розвиток  сільських територій  та громад.

Форум відбувся за підтримки програми U-LEAD з Європою – програми, яка надає підтримку Уряду України у реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.