День поля «Технології вирощування пізніх сільськогосподарських культур і сортове їх забезпечення»

9 вересня 2015 р. на базі Виставково-інноваційного центру НААН (с. Ксаверівка Друга, Васильківський р-н, Київська обл.) відбувається День поля «Технології вирощування пізніх сільськогосподарських культур і сортове їх забезпечення». Мета заходу –  популяризація та пропаганда вітчизняних сортів та гібридів пізніх сільськогосподарських культур і сучасних технологій їх вирощування.

Від Інституту біоенергетичних культур у Дні поля беруть участь директор Микола Володимирович Роїк, завідувач відділу технологій вирущування біоенергетичних культур Олександр Миколайович Ганженко та інші провідні науковці. Взяти участь у Дні поля також запрошено народних депутатів України, представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії аграрних наук України, науковців науково-дослідних установ НААН та керівників фермерських господарств.

На демонстраційному полігоні присутні мають нагоду ознайомитися з результатами вирощування вітчизняних сортів та гібридів пізніх культур – кукурудзи, сорго, сої, соняшнику та буряків цукрових.