Виїзний науково-практичний семінар головних агрономів та заступників з наукової роботи мережі ІБКіЦБ

19 серпня на базі Верхнячської дослідно-селекційної станції відбувся виїзний науково-практичний семінар головних агрономів та заступників з наукової роботи  всієї мережі  ІБКіЦБ.

На нараді були підведені підсумки збору ранніх зернових та обговорені особливості проведення осінньо-польових робіт в 2015 р.
Відкрив нараду з інформацією про стан виконання наукових завдань заступник директора ІБКіЦБ з наукової роботи Сінченко  В.М.
B.о. завідувача лабораторією трансферу інновацій Громовий С.М. провів аналіз виробничої діяльності всіх господарств мережі ІБКіЦБ. Було відзначено, що врожай цього року є найбільшим за останні 5 років роботи по всій мережі.
Змістовною і цікавою була інформація про те, які результати були отримані на демонстраційних ділянках Виставково-інноваційного центру НААН України, дослідно-селекційних станцій ІБКіЦБ, зокрема Верхнячської ДСС. Учасники висловили подяку селекціонеру Бурденюк-Тарасевич Ларисі Антонівні за надану змістовну інформацію та велику селекційну роботу, що дозволяє ІБКіЦБ бути лідером в селекції пшениці на вітчизняному ринку.
Команда Верхнячської ДСС в особі директора Вакуленко М.О., заступника з наукової роботи Калібабчук Т.В., головного агронома Байди М.П. презентували як і господарство, так і шляхи досягнення вагомих результатів. В цьому році господарство зібрало 81,6 ц/га озимої пшениці.
Співробітник Інституту кормів Земляний О.І. детально і аргументовано доповів про особливості вирощування озимої пшениці в 2015 р.
Під час наради Сінченко В.М. провів диспут між всіма присутніми по піднятих питаннях.
Нарада завершилась відвідуванням дослідних полів, оглядом роботи насіннєвого цеху господарства та екскурсією до будинку творчості діток працівників станції.