Запрошуємо до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «DIGITAL AGRICULTURE»

Конференція відбудеться 23–24 листопада 2023 р. на базі Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН у гібридному форматі.

Метою конференції є обговорення питань щодо стану й перспектив розвитку цифрових технологій у сільському господарстві та аграрній науці, ознайомлення з практикою застосування БПЛА, вивчення кращих практик впровадження цифрових технологій в аграрну сферу. Розроблення Стратегії цифровізації сільського господарства України та напрацювання законодавчої підтримки щодо легалізації використання цифрових пристроїв та аграрних роботів у сільському господарстві.

Основні напрями роботи конференції:

  • теоретичні та практичні аспекти використання цифрових автоматизованих і роботизованих систем у сільському господарстві;
  • сучасний стан та стратегії розвитку цифрового сільського господарства України;
  • цифрова епоха в селекції та сортовивченні: нові практики та методичні підходи;
  • комп’ютеризація та автоматизація наукових досліджень;
  • проблеми гармонізації вітчизняного законодавства в аграрній сфері щодо використання БПЛА та роботизованих систем.

Робочі мови конференції: українська та англійська

До участі в роботі конференції запрошуються: співробітники науково-дослідних установ та викладачі ВНЗ, аспіранти й докторанти, представники органів державного управління, практики використання цифрових систем та дронів у сільському господарстві, журналісти.

Умови участі у конференції: Участь у конференції безкоштовна.

Якщо у Вас є змога виступити з доповіддю або презентувати свої досягнення у вигляді постерної доповіді, або на міні експозиції, то просимо не пізніше 31 жовтня 2023 р. зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/15u07eYRlbh8hIOKKvvEKvT-7P5aA6mjhSRJ5QQa...

Запрошення до відвідання конференції офлайн або ж до приєднання в режимі онлайн через платформу Zoom буде надіслано учасникам, що попередньо зареєструвалися через онлайн форму.

Організаційний комітет конференції:

Олег ПРИСЯЖНЮК 066-767-49-33, Олександр ХІВРИЧ 068-361-77-78

Приєднані файли: 
ДолученняРозмір
PDF icon Запрошення на конференцію261.63 КБ