Про результати наукових досліджень науковими установами НААН України за 2021 рік та основні завдання на перспективу

17 травня 2022 р. на базі Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків відбулось засідання Загальних зборів Відділення рослинництва Президії Національної академії аграрних наук України, на якому було розглянуто звіт щодо результатів наукової діяльності за 2021 рік. Попри складні умови, в онлайн-режимі до обговорення долучилися представники – директори, заступники директорів та провідні вчені практично всіх наукових установ, що входять до складу Відділення. 

Рекомендації щодо вирощування пізніх ярих культур в умовах війни та обмежених ресурсів

Члени Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало, Микола Роїк, Анатолій Заришняк, Валерій Адамчук, Петро Кондратенко, Василь Петриченко, Олег Присяжнюк підготували рекомендації щодо вирощування пізніх ярих культур в умовах війни та обмежених ресурсів.

Документ із усіма рекомендаціями на сайті НААН.

Дослідження з біоенергетичними рослинами у 2022 році

У відділі селекції і сталих технологій вирощування та переробляння біоенергетичних культур проводяться роботи із закладання польових дослідів, мета яких встановити оптимальні параметри технологічних процесів вирощування однорічних та багаторічних біоенергетичних рослин, сировина яких використовується для виробництва різних видів біопалива.

Звіт директора Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН Роїка Миколи Володимировича про виконання програм наукових досліджень

 
07 лютого 2022 року о 10.00 в НААН пройшло заслуховування звітів за 2021 р. про виконання програм наукових досліджень Інститутом біоенергетичних культур і цукрових буряків з ПНД № 26 «Біоенергетичні ресурси» та ПНД № 27 «Буряки цукрові та інші нішеві культури». Керівник програм - директор ІБКіЦБ НААН, академік НААН Роїк Микола Володимирович.
Рецензенти ПНД № 26 «Біоенергетичні ресурси»:

ПОСТАНОВА Верховної Ради України: Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2022 - 2023 роках

У 2022 році на державному рівні відзначатимуться пам'ятні дати та ювілеї, у тому числі 100 років із часу заснування Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України (1922).

Постанова від 17.12.2021 № 1982-IX

Про стан та перспективи розвитку біоенергетики – президент НААН Ярослав Гадзало

Відбулось засідання Загальних зборів Національної академії аграрних наук України. З доповіддю виступив президент НААН Ярослав Гадзало.
Відповідно до специфіки наукових досліджень Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків наводимо витримки з доповіді президента НААН, що стосується стану та перспектив розвитку біоенергетики:  Біоенергетика.

 

Методологія використання інноваційних цифрових технологій у селекції рослин. Теорія і практика.

Вийшли друком науково-методичні рекомендації Роїка М.В., Чернуського В.В. "Методологія використання інноваційних цифрових технологій у селекції рослин". Теорія і практика.

Сторінки