17 травня 2024 року - День поля

17 травня 2024 року  у ДП «Дослідне господарство «Саливонківське» Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН  на Виставково-інноваційному полігоні Національної академії аграрних наук України відбувся День поля «Виробництво та заготівля об’ємних кормів для промислового та громадського тваринництва в умовах 2024 року». Захід присвячений популяризації та ознайомленню учасників із основними кормовими культурами, заготівля яких розпочинається вже з другій половині травня місяця.

Зі вступним словом виступив віце-президент, академік НААН Микола Роїк.
До заходу залучені агровиробники, які займаються та планують займатися тваринництвом. Широкий спектр кормових культур та асортимент цих культур представили науковці провідних установ НААН. Науковці продемонстрували на дослідних ділянках результати проведених досліджень за проблематикою Дня поля.
Інститут біоенергетичних культур та цукрових буряків  НААН представляла делегація на чолі з директором Роїком М.В., віце-президент, академік НААН,  за участі ДПДГ «Саливонківське» та ДПДГ «Шевченківське» на чолі з їх керівниками Фурманом Валерієм Анатолійовичем та Балагурою Олегом Вікторовичем, які були зі спеціалістами господарств: зоотехніками та головними агрономами. Наукові співробітники ІБКіЦБ представили досягнення вирощування кормових культур для забезпечення громадського тваринництва України високоякісними кормами, а саме: сінаж, сіно.

Захід дозволив обмінятися знаннями та досвідом, що сприятиме підвищенню ефективності та якості виробництва кормів в умовах сучасних викликів.