Розширене засідання Вченої ради Інституту

1 квітня 2021 року в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН під головуванням віце-президента НААН України, директора ІБКіЦБ М.В. Роїка відбулось он-лайн розширене засідання Вченої ради  з розгляду наступних питань:

  1. Підсумки фінансово-господарської діяльності за 2020 рік державних підприємств і господарств мережі ІБКіЦБ НААН.
  2. Проведення весняно-польових робіт, закладка наукових дослідів та забезпеченість матеріально-технічними ресурсами для їх проведення
  3. Реалізація насіння с.г.культур  господарствами мережі ІБКіЦБ
  4. Впровадження у 2021 році завершених науково-дослідних робіт в господарствах  мережі ІБКіЦБ.

В ході он-лайн засідання була заслухана доповідь заступника директора з виробництва С.М. Тимошенка про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2020 рік державних підприємств і господарств мережі ІБКіЦБ НААН.

 За підсумками дослідно-експериментальної та фінансово-господарської діяльності дослідно-селекційних станцій і дослідних господарств ІБКіЦБ у 2020 році відмічається позитивна тенденція щодо ефективності діяльності господарюючих суб’єктів .
Стратегічним пріоритетом розвитку підприємств і господарств  мережі Інституту є створення високотехнологічного та ефективного сільськогосподарського виробництва шляхом впровадження завершених наукових розробок, які створені в ході виконання науково-дослідних робіт.

Заступник директора з наукової роботи, чл.-кор. НААН В.М. Сінченко доповів  про наукові дослідження на  2021-2025 рр. по програмах  ПНД НААН 26 «Біоенергетичні ресурси» та ПНД НААН 27 «Буряки цукрові та інші нішеві культури» та проведення дослідів  в господарствах мережі  в 2021р.

В обговоренні питань порядку денного прийняли участь всі керівники дослідно-селекційних станцій і дослідних господарств.

Станом на 01.04.2021 р. в підприємствах і господарствах мережі Інституту:

  • завершено підживлення озимих культур на всій площі посіву - 5683 гектарів;
  • розпочалося закриття вологи;
  • господарства повністю забезпечені матеріально-технічними ресурсами: паливно-мастильними матеріалами, насінням, добривами;
  • завершена підготовка техніки до весняно-польових робіт;
  • всі господарства мережі  провели заключення договорів на 2021 р. про науковий супровід та впровадження завершених наукових розробок Інституту у виробництво (згідно постанови Президії НААН №04/02 від 17 березня 2021 року)