Засідання Вченої ради Інституту із заслуховування звітів з виконання програм наукових досліджень НААН за 2016-2020 рр.

24 лютого 2021 р. відбулось засідання Вченої ради Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків. На порядку денному був розгляд остаточних звітів дослідно-селекційних станцій ІБКіЦБ про результати виконання НДР з ПНД НААН за 2016-2020 рр.

За результатами досліджень доповіли керівники завдань (всього - 93, з яких 62 фундаментальних, 30 прикладних, 1 пошукове) з 7 програм наукових досліджень:
ПНД 27 «Цукрові буряки»
ПНД 16 «Біоенергетичні ресурси»
ПНД 13 «Селекція зернових і зернобобових культур»
ПНД 22 «Корми і кормовий білок»
ПНД 23 Біотехнологія і генетика в рослинництві»
ПНД 24 «Генофонд рослин»
ПНД 25 «Круп’яні культури»

Звіти схвалені та затверджені рішенням Вченої ради Інституту від 24 лютого.

Під егідою того, що Інститут є науково-методичним центром для мережі дослідно-селекційних станцій, на порядку денному було заслухано наукову доповідь завідувача лабораторії селекції, насінництва та біотехнології зернових і нішевих культур, кандидата с.-г. наук Чернуського Вадима Вікторовича про використання інноваційних цифрових технологій в селекції рослин, теорія і практика.
Доповідь була представлена в рамках виконання програми НДР з ПНД НААН у 2021-2025 рр. 27.00.01.03.Ф Парадигма інноваційної «смарт» селекції нішевих культур на синергетичну оптимізацію геному і епігеному в умовах кардинальних змін клімату 
ПНД (підпрограма) ПНД 27 «Створення сортів і гібридів цукроносних та інших нішевих культур, розроблення заходів з реалізації їх біологічного потенціалу» («Буряки цукрові та інші нішеві культури»).

Приєднані файли: 
ДолученняРозмір
PDF icon Презентація доповіді1.06 МБ